logo anasayfa hakkımızda iletişim anasayfa twitter facebook  
alt
yan
 
 

Granit Çeşitleri

çizgi
  Bazalt Çeşitleri  
  çizgi  
  Bordür Çeşitleri  
çizgi
  Beton Taş Ürünleri  
  çizgi  
  Andezit Taşı Ürünleri  
  çizgi  
  Granit Küp Taş  
  çizgi  
sağ
bölüm
granit
üst
granit çeşitleri


Peyzajda sert denilince öncelikle doğal taş cinsi, granit çeşididir. Çevre ve meydan düzenlemelerinde granit plaka taş, granit küp taş, granit bordür olarak kullanılan granitler, ülkemizde genel olarak Bergama yöresinde çıkartılmakta ve işlenmektedir. Dayanıklılığı ve dokusunu koruyan granit kesim olarak kimi zaman doğal kırma taş kimi zaman da bıçak kesimi olarak çevre düzenleme projelerinde yer almaktadır. Yıllardır İnci Taş Yapı bu malzemeler ile çevre düzenleme ve güzelleştirme alanında profesyonelce çalışmalar meydana getirmektedir. Doğal taş çalışmalarında yüzlerce referans ile güven ve işçilik abidesi göstermekteyiz.

Granitin kendine has bir dokusu ile en kaliteli malzemelerle siz değerli müşterilerimize sunum yapan firmamız 2011 yılından itibaren hizmetlerini katlayarak devam etmiştir. Projelerde piyasada bulunan en değerli ve önemli malzemeleri kullanarak sizlere güven vermektedir. Bu nedenlerden dolayı rakiplerimiz arasından kendimizi öne çıkaran ve her yıl sistem olarak kendini yenileyebilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

 İnci Taş Yapı olarak granit küp taş alanında bir çok projeye başarıyla imza attık. Yapılan bu projeleri web sitemiz üzerinden görebilir galeri kısmından resimleri inceleyebilirsiniz. Unutmayın ki İnci Taş Yapı için öncelik her zaman müşteridir.

granit küp taş

 

 
 

© 2013 İnci Taş Yapı ®  |   Küp Taş Granit Küp Taş Doğal Taş Bazalt Küp Taş Küp Taş Ustası